Vytvoření nového projektu

Pokud chcete Foxentry využívat ať už na svém webu či aplikaci, první věc se kterou se setkáte jsou projekty. Projektů můžete založit kolik jen budete chtít a pro každý z nich zakoupit jiný počet kreditů. V tomto článku si popíšeme všechny věci kolem zakládání projektů.

Projekt budiž vytvořen

Kliknutím na tlačítko (bod č. 1) ve vašem úvodním dashboardu se dostanete do formuláře pro vytváření nových projektů. Tímto začíná naše cesta.

Pro vás nebo pro někoho jiného?

Hned v prvním kroku vytváření projektu si zvolíte, jestli chcete založit projekt pro sebe (použijí se vaše fakturační údaje) nebo pro někoho jiného – např. vašeho klienta.

Pokud zvolíte druhou možnost, zadáte e-mailový kontakt na svého klienta, kterému se pošle pozvánka do projektu. V případě, že u nás váš klient ještě není zaregistrovaný, mu nejprve pozvánka nabídne možnost registrace. Po potvrzení pozvánky vaším klientem se automaticky stane vlastníkem (bude mít možnost dokupovat kredity a fakturovat na sebe) a vy se stanete automaticky administrátorem (nejvyšší možný přístup hned po vlastníkovi) – můžete tak nadále s projektem pracovat a implementovat službu např. do webu vašeho klienta.

Abychom to tedy shrnuli, tak:

  •  Vytvořit projekt pro sebe – zadáte si jméno projektu a kliknete na Pokračovat (bod č. 3) – projekt bude váš a fakturovaný na vás.
  •  Vytvořit projekt pro svého klienta jako správce – vyplníte jméno projektu a e-mailový kontakt na zodpovědnou osobu a kliknete na Pokračovat (bod č. 3) – projekt bude vašeho klienta a fakturovaný na něho. Vy budete mít přístup administrátora.

Nastavení země

Nabízíme data z více zemí a je potřeba si podle toho přizpůsobit i váš projekt. Můžete si vybrat jedno ze 3 nastavení:

  • Používat českou i slovenskou verzi inteligentně podle geolokace návštěvníka – uživatelovi se budou zobrazovat přednostně výsledky v závislosti na jeho IP adrese.
  • Používat pouze českou verzi a zakázat Foxentry pro zahraniční návštěvníky – Foxentry bude našeptávat a validovat pouze pokud má uživatel českou IP adresu.
  • Používat pouze slovenskou verzi a zakázat Foxentry pro zahraniční návštěvníky – Foxentry bude našeptávat a validovat pouze pokud má uživatel slovenskou IP adresu.

Web nebo aplikace

V druhém kroku vytváření projektu máte na výběr, zda chcete naše služby využívat pro webové stránky nebo pro aplikace (mobilní, CRM systémy, apod.). Oba typy se liší cenami a způsobem implementace. Pokud vytváříte webový projekt, tak se váže k určité doméně a jejích subdoménách. Jeden projekt vám tedy dovolí vložit Foxentry např na www.priklad.cz, blog.priklad.cz, secure.blog.priklad.cz a tak dále. Pokud chcete využívat Foxentry pro úplně odlišnou doménu, je potřeba vytvořit si nový projekt v administraci.

  • vyberte si, zda budete chtít Foxentry vložit na Webovou stránku nebo do aplikace (bod č. 4)
  • vpravo dole klikněte na Vytvořit projekt (bod č. 5)

Zrychlená implementace pro rozšířené systémy

Přidali jsme zajímavou funkci, která vám automaticky namapuje jednotlivé kolonky vašeho formuláře. Tato funkce se týká pouze e-shopového řešení s platformou Shoptet, Fastcentrik, E-shop rychle a Atomer.
Pokud vlastníte jeden z výše zmíněných systémů, stačí při posledním kroku „Integrace do vašeho webu“, kliknout na Script jsem vložil a tímto krokem dojde k automatickému namapování. Viz obrázek:

Co dál? Dostáváte od nás dárek!

Ano je to tak 🙂  Na každý nově založený projekt automaticky dáváme 14-denní zkušební verzi, abyste si mohli Foxentry pořádně vyzkoušet bez toho, aniž byste museli cokoliv platit.